STAR EYES®

CERRAHİ

Sosyal bir varlık olan insanların, karşılıklı iletişim kurarken en çok baktıkları yer gözlerdir. Gözler gerçekten ruhun aynasıdır. İç dünyamızın dışa yansımasıdır. Göz küremizi saran kapaklarımız ,onları da yukarda kaş ,alt kısımda orta yüz kemiklerimiz çevreler. Bu anatomik yapıların herbiri görüntümüze önemli katkılarda bulunur. Bölgeyi değerlendirmek , tedavi planlamak için bütünün anlamını keşfetmek tercih ettiğim yaklaşımımdır. Kadın ve Erkek için estetik değerleri farklı değerlendirmek gerekir.

İnsanların kimliğini koruyarak doğal dönüşüm sürecini sunmak için emek sarfediyoruz. Star Eyes dediğimiz kavram bütünsel yaklaşımla göz çevresine uygulanan tedavi tekniklerini kapsıyor. Gençleştirme, güzelleştirme, genetik formları düzenleme ve koruyucu cerrahi tedavileri planlıyoruz. Bu kapsamda ideali ararken asimetriler, deformasyonlar, fonksiyonel olarak göz sağlığını etkileyebilecek tüm durumları değerlendiriyoruz. Sağlıklı bir göz komponenti estetik güzelliğe giden sürecin temeli olduğunu kabul ediyoruz. Tüm cerrahiler sırasında koruyucu ve dokuya saygılı cerrahi esastır. Hızlı iyileşme süreci için tüm önlemlerimizi alıyoruz. Üst kapak cerrahisinde kas , sinir aktivitesini bozmayan, alt kapak da ise kapağın aşağı çekilmesine izin vermeyen ve sonrası göz kuruluğunu arttırmayan, tedavi eden düzenlemeler yapıyoruz. Göz küresini ve kapaklarının üzerinde yer alan Kaş tüm bu yapılara önemli bir anlam katıyor. Kaşın yüksekliği, üst kapak ile arasındaki mesafe derinlik, uzunluğu, kavsi gibi pek çok detay Star Eyes ruhunun ortaya çıkmasında bizim için çok etkili. Deri dikişlerimizin özenli ve gizli olması tercihimiz. Dikişlerimizin doğal hatlara oturmasını sağlıyoruz. Hassas çizimler yapıyoruz. Lokal anestezi altında göz kapak hareket provaları yaparak tam istediğimiz hedefimize ulaşıyoruz.

Star Eyes adından da anlaşılacağı gibi varolan yüzünüz içerisindeki göz komponentinizin cerrahi olarak dönüşümü sayesinde, ulaşabileceğiniz en doğal güzel, yakışıklı ve genç olana ulaşmak için size özel sunulan bir cerrahi tedavi tekniğidir.ESTETİĞİN Kaynağı SİZSİNİZ BİZ Var Olanı GÜZELLEŞTİRİYORUZ!