STAR SHINE®

CERRAHİ DIŞI

Bedenimizin dış kıyafeti olan derimiz hayatta kalmamızı sağlayan koruyucu katmanımızdır. İç , dış etkenlere yıllara ve metabolik olarak yenilenme yapısına bağlı olarak koruyucu tabakamız yaşlanmaktadır. Derimiz sahip olduğu kollagen gibi protein yapıları ,doku ara suları yani hyalüronik asit, elastik lifleri ve pek çok alt yapı ürünleri zaman içerisinde yıpranmakta veya yeteri kadar kendini yenilemek konusunda yetersiz kalmaktadır. Bu çok boyutlu bir yaşlanma sürecidir. Bu süreç içinde temel hedef eksileni yerine koymaktan geçmektedir. Dışardan destekle yerine koyulan ürünler belirli dönemlerde ritmik olarak tazelenmesi sonucunda daha dengeli bir fayda sağlar. Böylece deri yaşlanma hızımız yavaşlayarak daha uzun yıllar hoş , doğal ,genç , güzel ve yakışıklı görünmeyi başarabiliyoruz.

StarFace tedavisi kaybedilen derin doku için çok anlamlı destek sağlarken, Star Shine ise yüzeyel doku için anlamlı destek sunar. Yüzeyel dokunun desteği dediğimizde çok geniş spektrumlu ürünlerin kullanılması devreye girmektedir.

Kullandığımız tüm ürünler insan vücudunda varolan temel yapı taşlarının, bire bir aynısı olarak seçiliyor. Doğada varolan ve yüksek teknoloji ile yeniden üretilmiş moleküllerdir. Bu moleküllerin hücre tarafından kabul edilmesini sağlayacak anahtar moleküller de bizim için çok değerlidir. Bu tedaviyi toprağın su ve gübresi ile buluşması gibi hayal edebiliriz. Ritmik beslenme seansları ile mineraller vitaminler proteinler HA ler gibi pek çok besin içeriye verilir. Üretimin azalması ile kaybedilen maddeler desteklenerek yaşlanma sürecinin hızı yavaşlatılır. Enerjinizin yüzünüze yansıdığı ışıl Işıl parladığınız zamanlar sizinle olsun.


ESTETİĞİN Kaynağı SİZSİNİZ BİZ Var Olanı GÜZELLEŞTİRİYORUZ!